فرآیند سئو و بهینه سازی سایت نیازمند دانش زیاد و صبر است،شرکت هایی که در صفحه اول موتور جستجوی گوگل قرار گرفته اند درک عمیقی از این موضوع دارند که حضور در این رتبه ها باعث تغییر و تحول چشمگیری در کسب و کارشان شده است حال برای درک بهتر این دو بخش را توضیح کاملی می دهیم.

سئو سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد.

سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

بهینه سازی سایت

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید، مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید، یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت، برای آموزش سئو مستر بوبو روی لینک آموزش سئو کلیک کنید.

گروه فناوری اطلاعات هدهد با برند بوبو سئو با توجه به نیاز مشتریان عزیز و تعهد کامل به این موضوع توانسته بسیاری از لغات معروف در زمینه های مختلف کاری با توجه به قدرت کلمات را در صفحه یک گوگل وارد نماید و این سابقه خوب فقط بر اساس “اعتماد مشتریان ” به گروه فناوری اطلاعات هدهد و ” تعهد ما ” به مشتریان عزیز بوجود آمده است .