آژانس دیجیتال مارکتینگ مستر بوبو

آژانس دیجیتال مارکتینگ مستر بوبو که با نام بوبو وب، وابسته به گروه فناوری اطلاعات هدهد در بین مردم شناخته شده است.

شرکت طراحی سایت بوبو وب فعالیت تخصصی خود را از سال 1390 در زمینه طراحی سایت در تهران و ایران بصورت کاملا حرفه ای آغاز نمود. ما به جرات می توانیم ادعا کنیم جزو اولین شرکت های طراحی سایت ایران هستیم که به عنوان یک شرکت طراحی سایت تخصصی در تهران و ایران مشغول به فعالیت می باشیم.

بوبو وب امروزه درحوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی از طراحی سایت، بهینه سازی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و بحث بزرگ سئو و طراحی اپلیکیشن موبایل مشغول به فعالیت می باشد و در حال حاضر به بیش از 100 شرکت معتبر داخلی و خارجی در حال همکاری و ارایه خدمات می باشد.

سال ها فعالیت تخصصی ما در این حوزه فناوری اطلاعات و حضور مستمر در بین صنوف مختلف و ایجاد تیمی تخصصی، متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی منسجم همگی دست به دست هم داده است که گروه فناوری اطلاعات هدهد در زمره معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت ایران قرار بگیرد.

این آژانس بازاریابی اینترنتی همیشه سعی بر این داشته که دو اصل مهم ،اصول مشتری مداری و اصل تعهد برای مشتریان خود را همیشه رعایت نماید که با وجود این دو اصل بوبو وب افتخار پیدا کرده تا اعتماد کلیه مشتریان خود را به صورت کامل جذب نماید.

از دید گروه بوبو وب تعهد مهمترین شرط است پس هر کارفرما فقط یک پروژه محسوب نمی گردد بلکه ما خود را همیشه همراه و مشاور کارفرما تا به نتیجه رسیدن پروژه متعهد می دانیم و هر پروژه را به عنوان یک چالش جدید تا به نتیجه مطلوب رسیدن می دانیم.